Wykonawstwo

Wykonawstwo

budujemy infrastrukturę przyszłości

[insert_php]simple_breadcrumb();[/insert_php]

Wykonawstwo odpowiedzialnych inwestycji z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie i udział w prestiżowych projektach gwarantują realizację prac budowlanych, konstrukcyjnych i modernizacyjnych w każdych warunkach.

Obiekty inżynieryjne

Zapewniamy profesjonalne wykonawstwo ambitnych międzynarodowych projektów w zakresie budowy i utrzymania obiektów inżynieryjnych, takich jak m.in. mosty, tunele, estakady.

Hydrotechnika

Zbiorniki retencyjne, wały przeciwpowodziowe, budowle piętrzące oraz hydrotechnika, melioracja i urządzenia wodne – budowa oraz kompleksowe remonty.

Budownictwo przemysłowe

Kompleksowe wykonawstwo inwestycji na rynkach zagranicznych z zastosowaniem zaawansowanych technologii pozwalających na zabezpieczenie konstrukcji przed trudnymi warunkami środowiska przemysłowego.

Budynki użyteczności publicznej

Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu oraz wieloletniej znajomości produktów i rozwiązań dla infrastruktury, gwarantujemy wysoki poziom prac wykonawczych przy budowie obiektów użyteczności publicznej.

Grupa TINES

to międzynarodowy holding aktywny na obszarze dynamicznie rozwijających się rynków w Europie Centralnej i Wschodniej oraz w Środkowej Azji. Podstawę działalności grupy stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań dla infrastruktury szynowej, drogowej, budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego.

Zapraszamy do kontaktu