Eksport

Eksport

międzynarodowe projekty infrastrukturalne

Projekty infrastrukturalne

Od wielu lat TINES angażuje się w projekty infrastrukturalne w Europie Wschodniej oraz Środkowej Azji. Jakość oferowanych produktów, profesjonalna kadra inżynierska oraz know-how potwierdzone zostały udziałem w prestiżowych inwestycjach m.in. w Kazachstanie, Rosji, na Ukrainie czy Białorusi. Na liście zrealizowanych projektów wymienić można nawierzchnie metra w Ałmaty, Mińsku, St. Petersburgu, Charkowie i Kijowie, a także udział w inwestycjach tramwajowych w St. Petersburgu, Charkowie, Dniepropietrowksu oraz projekt nawierzchni dedykowanej kolejom dużych prędkości na torze eksperymentalnym w Szczerbince pod Moskwą.

Organizacja Współpracy Kolei

Jako jedna z nielicznych, polskich firm kolejowych TINES posiada status członka wspierającego Organizacji Współpracy Kolei (OSŻD), instytucji powołanej w 1956 roku, której głównymi celami są m.in. usprawnienie i koordynacja międzynarodowego transportu kolejowego między Europą i Azją. Każdego roku przedstawiciele TINES zaangażowani są w pracę 5 Komisji w ramach struktur OSŻD. Głównymi obszarami dyskusji i poruszanych zagadnień są przede wszystkim infrastruktura i tabor.

osjd

Polski Klaster Eksporterów Budownictwa

TINES jest również współzałożycielem oraz aktywnym członkiem Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa, stowarzyszenia, którego ideą jest prezentowanie na globalną skalę możliwości polskich przedsiębiorstw w zakresie rozbudowy i modernizacji szeroko pojętej infrastruktury w oparciu o najnowocześniejsze technologie, produkty, systemy oraz profesjonalną kadrę inżynierską. Wśród członków organizacji znajdują się również m.in. Unibep, Rafako, Polimex-Mostostal czy IDS-BUD.

Zrealizowane
projekty

portfolio

0

państw,
w których działamy

0

lat
doświadczenia

0

zatrudnionych
osób

0

zrealizowanych
projektów

Poszukujemy
specjalistów

dołącz do nas

Grupa TINES

to międzynarodowy holding aktywny na obszarze dynamicznie rozwijających się rynków w Europie Centralnej i Wschodniej oraz w Środkowej Azji. Podstawę działalności grupy stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań dla infrastruktury szynowej, drogowej, budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego.

Zapraszamy do kontaktu