Nadzór i consulting

Nadzór i consulting

przy najbardziej wymagających inwestyjach

[insert_php]simple_breadcrumb();[/insert_php]

Nadzór

W trakcie realizacji inwestycji, nasi specjaliści świadczą usługi nadzoru przy wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań oraz czuwają nad prawidłowym i terminowym przebiegiem robót budowlanych.

Nadzory są prowadzone nad realizacją inwestycji kolejowych i tramwajowych w różnych branżach oraz w trakcie wzmocnienia obiektów przemysłowych. Właściwa opieka merytoryczna jest zapewniona podczas prac terenowych geodezyjnych i geotechnicznych, a także monitoringu konstukcji.

Consulting

W ramach platformy technologicznej, tworzonej przez kadrę naukową, reprezentowaną przez uznanych na świecie ekspertów świadczymy usługi konsultingowe w zakresie wszystkich branż transportu szynowego oraz budownictwa przemysłowego.

Oferujemy profesjonalne usługi w sektorze kolei, metra, tramwaju obejmujące kompleksowe doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji. Wspieramy wdrożenia innowacyjnych technologii w przemyśle energetycznym, wydobywczym, przetwórczym i produkcyjnym poprzez zapewnienie opinii oraz ekspertyz, opracowywanych przez doświadczonych specjalistów. Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie oraz nowatorskie podejście do analizowanych zagadnień technicznych oraz ekonomicznych.

Grupa TINES

to międzynarodowy holding aktywny na obszarze dynamicznie rozwijających się rynków w Europie Centralnej i Wschodniej oraz w Środkowej Azji. Podstawę działalności grupy stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań dla infrastruktury szynowej, drogowej, budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego.

Zapraszamy do kontaktu