Podkłady strunobetonowe PS-94

Podkłady strunobetonowe PS-94

kolej

[insert_php]simple_breadcrumb();[/insert_php]

Informacje podstawowe

Podkłady PS-94 to podpory szynowe belkowe wykonane ze sprężonego betonu. Przeznaczone są do stosowania w nawierzchni kolejowej o konstrukcji podsypkowej. Odpowiadają za przekazywania obciążeń od toków szynowych na podsypkę tłuczniową oraz za utrzymanie odpowiedniego położenie szyn względem siebie.

Podkłady typu PS-94 stosowane są w nawierzchni kolejowej o szerokości toru 1435 mm dla szyn Vignole’a o profilu 60E1 lub 49E1. Podkłady strunobetonowe typu PS-94 przeznaczone są głównie na tory kolejowe klasy 0 lub 1. Podkłady strunobetonowe zostały przebadane według normy nrPN–EN 13230-2:2016-06 Kolejnictwo — Tor — Podkłady i podrozjazdnice betonowe — Część 2: Podkłady monoblokowe z betonu sprężonego. Produkt spełnia wymagania dla składnika interoperacyjności kolei oraz Krajowego Zarządcy Infrastruktury Kolei.

Zastosowanie

• Tory szlakowe
• Stacje
• Tunele
• Mosty i wiadukty

podkłady strunobetonowe

Grupa TINES

to międzynarodowy holding aktywny na obszarze dynamicznie rozwijających się rynków w Europie Centralnej i Wschodniej oraz w Środkowej Azji. Podstawę działalności grupy stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań dla infrastruktury szynowej, drogowej, budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego.

Zapraszamy do kontaktu