Kariera

Kariera w Grupie TINES

oferty pracy, praktyki, staże, współpraca z uczelniami

Dlaczego TINES

Spółki z Grupy TINES oferują swoim pracownikom zatrudnienie przy wyjątkowych projektach z dziedziny infrastruktury i budownictwa przemysłowego zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym. Jesteśmy liderami w branży, dzięki ciągłemu rozwojowi oraz innowacyjnemu podejściu do biznesu.
Dołączając do zespołu TINES, trafiasz do grona ludzi pracujących z pasją i odpowiedzialnością, którzy ciągle szukają nowych rozwiązań dla swoich klientów. Firma oferuje pracownikom bezpieczne i stabilne warunki pracy oraz stwarza wiele okazji do podnoszenia swoich umiejętności.

Praca w firmie jest zorganizowana według wysokich standardów etyki biznesowej oraz na zasadach odpowiedzialnego społecznie biznesu. Organizacja pracy w spółkach oparta jest na wymaganiach norm:

  • ISO 9001:2008 – System zarządzania jakością,
  • ISO 14001:2004 – System zarządzania środowiskowego,
  • PN-N-18001:2004 – System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • ISO/IEC 27001:2005 – System zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Jednym z głównych celów polityki personalnej w spółkach Tines jest stworzenie odpowiednich warunków do podnoszenie umiejętności przez jej pracowników. Bogaty system wewnętrznych szkoleń pozwala na ciągłe zwiększanie wiedzy i umiejętności. Pracodawca wspiera również pracowników, którzy chcą korzystać z kursów zewnętrznych doskonalących umiejętności potrzebne na danym stanowisku.

Oferty pracy

Dostępne stanowiska oraz informacje o prowadzonych praktykach i stażach publikowane są na w zakładce „Kariera”. Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony TINES.

Aktualne oferty:

Współpraca z uczelniami

Utrzymujemy kontakt z wieloma uczelniami z całej Polski. Organizujemy wizyty studyjne w firmie oraz prezentacje, wykłady i seminaria dla studentów na tematy związane z działalnością firmy i branżami, w której działa. Gwarantujemy dostęp do informacji o nowoczesnych technologiach przekazywanych przez naszych najlepszych specjalistów. Na zamówienie uczelni przesyłamy indywidualną ofertę praktyk i staży dostosowaną do profilu jej studentów.

Uczelnie, które chcą nawiązać współpracę proszone są o kontakt mailowy: uczelnie@tinescg.com

Zrealizowane
projekty

portfolio

0

państw,
w których działamy

0

lat
doświadczenia

0

zatrudnionych
osób

0

zrealizowanych
projektów

Grupa TINES

to międzynarodowy holding aktywny na obszarze dynamicznie rozwijających się rynków w Europie Centralnej i Wschodniej oraz w Środkowej Azji. Podstawę działalności grupy stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań dla infrastruktury szynowej, drogowej, budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego.

Zapraszamy do kontaktu